KONST / Litografier / Färglitografi 11919301
nr 1191 9301
Kévork Zabounian
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 156/165. Motivet: 49x37 cm
Kévork Zabounian, amenisk-svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:38:24
16/6 12:06:05
Kévork Zabounian
Läs mer om Kévork Zabounian